MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 16143304
nr 1614 3304
Byrå
1920-/30-tal, 3 lådor, intarsia, mörkbetsad björk. Bredd: 80 cm, djup: 48 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador, fanérbortfall
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:01:58
19/4 14:28:04